Zasady współpracy
20273
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-20273,stockholm-core-1.2.1,qode-social-login-1.1.3,qode-restaurant-1.1.1,select-child-theme-ver-1.1,select-theme-ver-5.2.1,ajax_fade,page_not_loaded,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive
Title Image

Zasady współpracy

gdzie działamy

Siedziba Kancelarii znajduje się w Krakowie, ale pracujemy z Klientami w całej Polsce. Można do nas napisać maila, zadzwonić, spotkać się osobiście w Kancelarii lub zaprosić na spotkanie w swojej siedzibie.

wycena

Nie pobieramy opłat za wycenę zlecenia, chyba że wiąże się ona z koniecznością przeczytania wyjątkowo dużej ilości tekstu, np. scenariusza filmowego.

liczba godzin

Ustalamy liczbę godzin, jaką potrzebujemy na realizację zadania. W cenę usługi wliczamy etap rozwiewania ewentualnych wątpliwości Klienta, potrzebującego upewnić się, czy dobrze zrozumiał naszą poradę.

zakres

Dostosowujemy zakres naszej pomocy do budżetu Klienta. Przykładowo, jeśli nie stać Cię na zlecenie nam przygotowania umowy, możemy ocenić tę, którą masz zamiar podpisać. Zwrócimy uwagę na kwestie szczególnie istotne dla interesu Klienta, doradzimy co należy renegocjować.

warunki współpracy

Warunki współpracy ustalamy w oparciu o opis sytuacji i udostępnione dokumenty. Zanim zaproponujemy zasady działania, informujemy Klientów czy w ogóle widzimy sens podejmowania kroków prawnych.